Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia.
Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych dni w roku! Babcia i Dziadek to magiczne słowa, które przywołują na myśl ciepło, miłość, to, co najlepsze.... W tym roku w Piąteczce dzieci także gościły swoje Babcie oraz Dziadków z okazji ich święta. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości.

Doskonale przygotowane pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały montaż słowno-muzyczny: spektakl, wiersze, piosenki oraz tańce. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale wystąpiły. Następnie wręczyły własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców, aby okazać swoim bliskim szacunek i podziękować za miłość, cierpliwość i wsparcie.

Kolejny rok były to spotkania wyjątkowe, pełne uśmiechu, radości, wzruszeń i dumy. Szczęśliwe twarze Babć i Dziadków dały świadectwo tego, jak ważne są takie chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Kochanym Babciom i Dziadkom, przesyłamy życzenia zdrowia, miłości, pociechy z wnuków, pomyślności oraz aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech i radość.