16 listopada nasze przedszkole odwiedziła trenerka Akademii Przedszkolaka Tygrysek. Grupa działa od 2015 roku oferując wszechstronne zajęcia ruchowe dla dzieci przedszkolnych. Animatorzy organizują zabawy w oparciu o najnowocześniejsze trendy: naukę percepcji (zbierania informacji), podejmowania decyzji, naukę poprzez doświadczenie, wzbudzanie u podopiecznych wewnętrznej potrzeby uprawiania aktywności ruchowej i samodoskonalenia - te elementy są wdrażane w przyjaznej i ciepłej atmosferze, która ma na calu zaszczepić u dzieci pozytywne uczucia z uprawiania sportu.

Przedszkolaki z zapałem uczestniczyły w proponowanych zabawach. Po krótkiej rozgrzewce przystąpiły do pokonywania toru przeszkód. Zadania o zróżnicowanym stopniu trudności sprawiły dzieciom wiele radości i satysfakcji. Wykorzystanie kolorowego sprzętu sportowego jak tunel, pachołki, obręcze, szarfy, itp. było dodatkowym atutem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i codziennej aktywności ruchowej.

Dziękujemy Akademii Tygrysek za miło i aktywnie spędzony czas.

W zdrowym ciele, zdrowy duch, każdy człowiek kocha ruch!