Dzień Kobiet to wyjątkowa data, ważna dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i tych małych. W piątek, 8 marca wszyscy chłopcy od samego rana składali życzenia dziewczynkom i paniom. Po śniadaniu zaprosili swoje koleżanki do zabawy i z wielkim zaangażowaniem zabrali się do pracy. Przygotowali piękny stół na którym pojawiły się m.in. balony, owoce i słodkości. Następnie przystąpili do wykonania prezentów dla koleżanek. Gdy wszystko było już gotowe zaśpiewali „Sto lat”, wręczyli papierowe bukiety kwiatów i korony oraz medale z napisem „Super dziewczynka”. Na wybiegu dziewczynki mogły poczuć się jak prawdziwe modelki, a chłopcy z uśmiechem na twarzy mogli podziwiać wspaniałe koleżanki i nagradzać je gromkimi brawami. Był też czas na wesołe zabawy i tańce przy muzyce. Tego dnia nie mogło również zabraknąć ulubionych zabaw dzieci w salon SPA i urody. Gdy dziewczynki częstowały się słodkościami, chłopcy przygotowywali salę. Po poczęstunku małe damy mogły skorzystać z takich usług jak: malowanie paznokci, makijaż wyjściowy, fryzjer, masaż ramion i stóp oraz okłady z ogórków. Mogły również zrelaksować się w strefie odpoczynku przy nastrojowej muzyce. Wszystkie małe kobietki czuły się wspaniale, bowiem koledzy bardzo dobrze nimi się zaopiekowali. Mali dżentelmeni nie zapomnieli również o wszystkich paniach pracujących w przedszkolu. Obdarowali je kwiatami oraz medalami z życzeniami. Dodatkowo panie losowały komplementy na swój temat z magicznego pudełeczka starszaków. Tego dnia nikomu nie schodził uśmiech z twarzy. Był to wyjątkowy dzień, który zostanie nam na długo w pamięci.