Pasowania nadszedł czas..

Wiele emocji co roku budzi w środowisku przedszkolnym uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. I tak oto 22 listopada 2022 r. nadszedł ten szczególny, pełen różnych nietypowych atrakcji dzień. Nasi kandydaci na przedszkolaka w odświętnych strojach odważnie prezentowali swoje umiejętności wokalne, rozpoczynając uroczystość piosenką „Jestem sobie przedszkolaczek”. Następnie w obecności starszych koleżanek i kolegów, samodzielnie i z ogromnym zaangażowaniem zmagali się różnymi zadaniami, wymagającymi wielu kompetencji matematycznych, znajomości kolorów, odtwarzania rytmów, układania kompozycji z kreatywnych patyczków oraz sprawności fizycznej. Nad prawidłowym wykonaniem zadań czuwała specjalnie powołana komisja, która jednogłośnie przyznała, że wszystkie zadania zostały wykonane na szóstkę. Tym samym dzieci udowodniły, że mogą zostać pełnoprawnymi przedszkolakami. W dalszej kolejności dyrektor Olga Małkiewicz dokonała aktu pasowania przy użyciu dużej , kolorowej kredki, wypowiadając formułkę – „Pasuję cię na przedszkolaka”. Na znak przyjęcia dziecka do grona przedszkolaków, każdy otrzymał dyplom pasowania i słodki upominek. Radości nie było końca. Uroczystość zakończyła się w pozytywnej i miłej atmosferze, a wyjątkowa oprawa tego dnia i przygotowane atrakcje na pewno na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

Naszym nowo pasowanym przedszkolakom życzymy uśmiechu i wiele radości na każdy dzień pobytu w przedszkolu.

Więcej zdjęć  - Galeria 2022/2023

Zapraszamy do oglądania