Ogłoszenia bieżące

WYJAZD NA PRZEDSTAWIENIE PT. ,,PRZYGODY WILKA I ZAJĄCA"

INFORMUJEMY, ŻE DNIA 14 STYCZNIA 2020 R. (WTOREK) WSZYSTKIE PRZEDSZKOLAKI POJADĄ DO DOMU KULTURY W OZIMKU NA SPEKTAKL PT. ,,PRZYGODY WILKA I ZAJĄCA" W WYKONANIU WROCŁAWSKIEGO TEATRU IN-ART.

.               .

.^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

,,BABCIU KOCHANA I TY DZIADKU DROGI,

ZAPRASZAMY DO NAS W PRZEDSZKOLNE PROGI.

WNUCZEK I WNUCZKA NA CIEBIE CZEKAJĄ,

W PREZENCIE WIERSZYKI I PIOSENKI MAJĄ".

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  BABCIE I  DZIADKÓW NA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA

• 20 STYCZNIA 2020 R. (PONIEDZIAŁEK) NA GODZ. 9:30 ZAPRASZAMY BABCIE I DZIADKÓW DZIECI Z GRUPY MŁODSZEJ (3-4 LATKÓW).

• ZMIANA TERMINU !  22 STYCZNIA 2020 R. (ŚRODA) NA GODZ. 9:30 ZAPRASZAMY BABCIE I DZIADKÓW DZIECI Z GRUPY STARSZEJ (5-6 LATKÓW).

BAL KARNAWAŁOWY

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PRZEDSZKOLAKI NA BAL KARNAWAŁOWY                      7 LUTEGO 2020 R. (PIĄTEK)

BAL ODBĘDZIE SIĘ W GODZINACH DOPOŁUDNIOWYCH.

PROSIMY RODZICÓW O PRZEBRANIE DZIECI W DOWOLNE STROJE KARNAWAŁOWE.

• Data aktualizacji: 2020-01-13 21:03