Tradycyjnie, w grudniu nasze przedszkole odwiedza bardzo miły gość. Również tym razem o nas nie zapomniał, 6 grudnia przybył i powitał wszystkich „HO HO HO” niosąc wypełniony po brzegi upominkami worek. Dla Mikołaja dzieci zaśpiewały piosenkę, recytowały wiersze i tańczyły a on z radością oglądał występy i nagradzał je oklaskami oraz pochwałami. Następnie nadeszła ta najbardziej wyczekiwana chwila, rozdawanie prezentów! Wszystkie przedszkolaki podchodziły osobiście do Mikołaja po paczkę i wręczały mu na pamiątkę pięknie, wykonane przez siebie serce. Każdy chętny mógł pozować do zdjęcia z Mikołajem. Nasz gość nie zapomniała także o pracownikach przedszkola i obdarował ich prezentami. W zamian personel zaśpiewał mu piosenkę. Radości było co niemiara, szczęśliwi pożegnaliśmy Mikołaja życząc mu wszystkiego najlepszego.

Dziękujemy Mikołaju za odwiedziny i piękne prezenty, zapraszamy za rok!

Zapraszamy do obejrzenia większej ilości zdjęć w galerii.