Przedszkole Publiczne Nr 5 w Krasiejowie świętowało w tym roku Dzień Dziecka promując aktywne spędzanie czasu oraz zdrowe a zarazem słodkie przekąski. Pogoda tego dnia dopisała i większość czasu spędziliśmy w barwnie udekorowanym ogrodzie przedszkola. Jedną z atrakcji był trening z instruktorem taekwon-do Adamem Statkiewiczem. Po pogadance dotyczącej zasad i przebiegu zajęć nastąpiła rozgrzewka. Prawidłowo przygotowane do aktywności dzieci z zapałem uczestniczyły w treningu. Ścieżka do akrobatyki oraz inny sprzęt treningowy urozmaiciły zabawy ruchowe. Pod czujnym okiem trenera i wychowawców, przedszkolaki zdobywały nowe umiejętności oraz pokonywały przeszkody. Nasi wychowankowie, którzy regularnie uczęszczają na treningi mogli tego dnia pochwalić się zdobytymi umiejętnościami. Zaprezentowali kolegom min. łamanie deski, podstawowe uderzenia, kopnięcia oraz uniki. Do ćwiczeń wykorzystano profesjonalną packę i tajskie tarcze. Podczas przerwy, na dzieci czekała smaczna i zdrowa przekąska-babeczka marchewkowa upieczona przez nasze panie kucharki. Po krótkim odpoczynku nadszedł czas na kolejne atrakcje. Dziewczynki i chłopcy mogli spróbować swoich sił na dmuchanym torze przeszkód oraz w kąciku baniek mydlanych. To był aktywny dzień pełen radości i uśmiechu.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli starań aby ten dzień był niezapomniany.

Najcenniejsze co możemy dać w prezencie naszym dzieciom, to wspólnie spędzony czas, uwaga i poczucie, że są dla nas ważne.