10 stycznia nadszedł długo wyczekiwany przez dzieci dzień, dzień w którym odbył się bal karnawałowy! Nasze przedszkole zmieniło się nie do poznania a sala wspólna przypominała kosmos. Po galaktycznej sesji zdjęciowej rozpoczęliśmy zabawy i tańce. Pani Basia przygotowała nam wiele atrakcji. Przedszkolaki z radością oraz zaangażowaniem brały w nich udział. Podczas przerwy zjedliśmy słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
W drugiej części odwiedził nas niespodziewany gość… Dinozaur Dafi. Dzieci zaprosiły go do wspólnej zabawy i zastanawiały się w jaki sposób znalazł się w kosmosie? Na zakończenie spadło na salę mnóstwo błyszczących gwiazd, zbieraliśmy je i podrzucaliśmy ciesząc ich blaskiem oraz szelestem. To był dzień pełen wrażeń!

Dziękujemy bardzo Rodzicom za przygotowanie strojów i słodkiego poczęstunku oraz Pani Basi i Panu Filipowi za wspaniałą zabawę!