AKCJA ,,RAZEM NA ŚWIĘTA"

„Razem na Święta” to akcja MEN do której nasza placówka w tym roku postanowiła sie włączyć. Zachęcaliśmy (i nadal zachęcamy) dzieci do niesienia pomocy innym. Chcemy, aby nasze działania zostały wzmocnione w okresie przedświątecznym, kiedy szczególnie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie. Zależy nam również aby dzieci umacnianiały więzi międzypokoleniowe. W ramach akcji przedszkolaki wraz z nauczycielami przygotowały słodkie pierniczki i obdarowywały nimi sąsiadów, osoby starsze i potrzebujące.

KONKURS NA ,,ŚWIĄTECZNĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ''

Informujemy, że w gminnym konkursie na "Świąteczną ozdobę choinkową" organizowanym przez Dom Kultury w Ozimku nasze przedszkolaki zajęły II i III miejsce oraz wyróżnienie.

Nagrodzone dzieci:

II NAGRODA - Alicja G.

III NAGRODA - Igor F.

WYRÓŻNIENIE - Aleksander Sz.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy!

AKCJA ,,SZKOŁA DO HYMNU''

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bahaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po wielu latach niewoli wróciła na mapę Europy. Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym i suwerennym kraju.

W 2018 r.  świętowaliśmy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasze przedszkole włączyło się wtedy w akcję ,,Rekord dla Niepodległej'.

W tym roku (tak jak i w 2019 r.) nasza placówka włączyła się w  akcję Ministertwa Edukacji Narodowej - akcję ,,Szkoła do hymnu''.

Dnia 10 listopada (wtorek)  na placu przedszkolnym  o symbolicznej godzinie 11.11 został przez przedszkolaki odśpiewany hymn Polski ,,Mazurek Dąbrowskiego".

WIĘCEJ ZDJĘĆ -> GALERIA 2020/2021 : AKCJA MEN "SZKOŁA DO HYMNU"

14 PAŹDZIERNIKA - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

PODZIĘKOWANIE!

Serdecznie dziękujemy

Radzie Rodziców, wszystkim Rodzicom oraz naszym wspaniałym przedszkolakom

za obdarowanie nas z okazji Dnia Edukacji Narodowej przepięknymi i wzruszającymi życzeniami, uśmiechami, laurkami, słodkościami oraz wrzosowymi bukiecikami.

Ta wdzięczność wyrażona w miłych gestach i życzeniach utwierdza nas w przekonaniu o zadowoleniu  Rodziców z podejmowanych przez nas  działań dla dobra wszystkich wychowanków.

W trosce o wspólne i dobre wychowanie oraz edukację naszych dzieci, życzmy sobie nawzajem dalszej, owocnej współpracy opartej na partnerstwie i wzajemnym szacunku, życzliwości i wyrozumiałości.

Dziękują: Dyrektor, Grono Pedagogiczne i wszyscy pracownicy przedszkola.

WIĘCEJ ZDJĘĆ -> Galeria 2020/2021 :  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

....

POŻEGNANIE SIOSTRY BOGUMIŁY

ŻEGNAMY SIOSTRĘ BOGUMIŁĘ, KTÓRA ODCHODZI NA ZASŁUŻONĄ EMERYTURĘ.

ŻYCZYMY JEJ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, ZDROWIA ORAZ DNI PEŁNYCH SZCZĘŚCIA, SPOKOJU I SPEŁNIENIA.

S^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

• Data aktualizacji: 2021-01-22 08:35