.KONKURS PLASTYCZNY ,,CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS''

Z przyjemnością informujemy, że międzyprzedszkolny konkurs plastyczny ,,Czyste powietrze wokół nas" organizowany przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Opolu wygrała:

II miejsce - Nadine Pyka

wyróżnienie - Julia Brysz

SERDECZNIE GRATULUJEMY DZIEWCZYNKOM :) ...

MUTTERTAG

Dnia 19 maja 2019 roku dzieci z grupy starszej wystąpiły na spotkaniu z okazji Dnia Matki zorganizowanym przez Koło DFK.

Część artystyczną w postaci wierszy i piosenek w języku niemieckim  przygotowała nauczycielka pani Dominika Gerlich.

JASEŁKA - KONKURS

DNIA 11.01.2019 R. GRUPA STARSZAKÓW ZDOBYŁA II MIEJSCE NA XXIV REJONOWYM PRZEGLĄDZIE TEATRÓW O TEMATYCE ZIMOWEJ, ŚWIĄTECZNEJ ORAZ GRUP JASEŁKOWYCH ORGANIZOWANYM PRZEZ DOM KULTURY W OZIMKU .

PODCZAS PRZEGLĄDU DZIECI ZAPREZENTOWAŁY PRZEDSTAWIENIE JASEŁKOWE PT. ,,NA SIANKU NARODZONY ".

SERDECZNIE GRATULUJEMY NASZYM ZDOLNYM, MAŁYM AKTOROM :)

ZDJĘCIA DZIECI Z KONKURSU -> Galeria 2018/2019 ->  KONKURS: XXIV REJONOWY PRZEGLĄD TEATRÓW O TEMATYCE ZIMOWEJ, ŚWĄTECZNEJ ORAZ GRUP JASEŁKOWYCH

WEIHNACHTSMARKT

Dnia 09.12.2018r. dzieci z grupy starszej wystąpiły na Jarmarku Świątecznym zorganizowanym przez DFK i Radę Sołecką w Krasiejowie.  Podczas wystepów dzieci zaprezentowały krótką część artystyczną w postaci wierszy i kolęd w języku niemieckim.

• Data aktualizacji: 2019-08-17 17:27