KORONAWIRUS

....

INFORMUJEMY, ŻE ZGODNIE Z NAJNOWSZYMI WYTYCZNYMI MINISTERSTWA ZDROWIA, GIS I MEN DLA PRZEDSZKOLI, ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ I INNYCH FORM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO, PLACÓWKI MOGĄ ZOSTAĆ OTWARTE OD DNIA 6 MAJA 2020.

DECYZJĘ O OTWARCIU LUB DALSZYM ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI PRZEDSZKOLA  W TERMINIE DO 24 MAJA 2020  PODEJMUJE DYREKTOR PLACÓWKI W POROZUMIENIU  Z ORGANEM PROWADZĄCYM.

TREŚĆ ZARZĄDZENIA DYREKTORA PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 5 W KRASIEJOWIE W POWYŻSZEJ SPRAWIE ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE : Wznowienie pracy przedszkola

.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

.

.

INFORMUJEMY, ŻE ZGODNIE Z NAJNOWSZYM ROZPORZĄDZENIEM MEN ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLU ZOSTAŁO PRZEDŁUŻONE DO 26 KWIETNIA BR.

..

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

.

INFORMUJEMY, ŻE ZGODNIE Z NAJNOWSZYM ROZPORZĄDZENIEM MEN ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLU ZOSTAŁO PRZEDŁUŻONE DO ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

.

.^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

.

KOMUNIKAT

w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

.

INFORMUJEMY WSZYSTKICH RODZICÓW NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW , ŻE ZGODNIE Z DECYZJĄ MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ ZAWIESZONE ZOSTAJĄ ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU W OKRESIE :  

OD DNIA 16 MARCA BR. (poniedziałek) DO DNIA 25 MARCA BR. (środa).

W DNIACH : 12 i 13 MARCA ( czw. i pt.) PRZEDSZKOLE PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ OPIEKUŃCZĄ.

ZGODNIE Z PRZEKAZANYMI INFORMACJAMI PROSIMY – NA CZAS ZAWIESZENIA DZIAŁALNOSCI PRZEDSZKOLA ZAPEWNIĆ DZIECIOM OPIEKĘ W DOMU .

.

.

  • Data aktualizacji: 2021-01-22 08:35
  • |
  • Licznik odwiedzin: 491 226